Особи з яскраво вираженими ознаками дебілізму до розваги не допускаються

Але я ніколи не погоджусь з тим, що в цьому світі вже все відбулося. (Андрухович)


MarLena
Настрій і Стан Душі: написано на одному подисі
Музика для душі і тіла: Schiller - Fireworks

Ці душевні полюції....(с)

Проклинаючи незлостиво нещасну нашу історію, дружбу народів 

і союзний договір 22-го року, усвідомлюєш: далі спати не можна. (с)

Щось схоже коїться з тобою. Навіть якщо ти не в ліжкові і не в гуртожиткові (біс би їх побрав, ті гуртожитки, збіговиська праведних і грішних, скупчення невинних і невиправних, у яких я не жила і не буду, бо я терпіти не можу, коли хтось вривається в кімнату, лементує, сцить прямо за стіною, трахається на сусідньому ліжкові, займає душ, вибризкуючи мій дорогоцінний ліміт гарячої води, бере мої чашки і взагалі заважає жити у свої власній мушлі). Ото сидиш на парі, слухаєш про Україну і ЄС, розумієш, що буде вона в ЄС, коли ти сама президентом станеш, і в цій сонній аудиторії лунають перли штибу "СНД - мертвонароджене дитя", бо ні ручками, ні ножками воно не ворушило, і не кричало, як здорові діти, що тягнуться до світу, що рикають на весь пологовий будинок... ти читаєш "Московіаду" Андруховича, намагаючись менше псувати не свою книжку і це все дуже символічно. Ти дивишся на людей, з якими мало не щодня перетинаєшся уже майже п"ять років, і бачиш як тобі відверто насрати на багатьох з них. 

Ти дивишся на панну І., яка вже на п"ятому чи шостому місяці вагітності, але й далі одягається щодень як модель, тобі завжди подобалися її сумки, і ти думаєш, скільки ж у неї тих грошей на шмотки ( чи то пак у її батьків), і помічаєш, що у неї таки вже добряче округлився живіт, там, мабуть, дівчинка, і їй важко ходити, і помітно виросли груди, і соски гострими баштами виступають на округлостях, і обновлена міліровка, і яскраві червоні нігті, і трохи спухлі руки та обличчя. А ще ти думаєш, чи ти одна така дурепа, яка посеред пари витріщається великими баньками на її соски, чи хлопці також на це звертають увагу, і труться ногами, щоб того не було помітно, бо ми ж сидимо на парі, ми студенти унівєру, ми грьобані магістранти....А панна І. жаліється, що важко всидіти на одному місці так довго, і ще в неї справді гарна обручка, вона тобі ще тикала в носа нею на початку вересня, але ти знаєш, що вона вийшла заміж "по зальоту", і якось стає сумно, однак знаєш, що іншого їй нічого не світило, цій симпатичній дівчинці з мєліровкою і довгими віями, і поглядом Бембі з лісів над Дністром, бо все, чим вона цікавиться - нова сумка і надута подруга поряд. Вона навіть не живе з чоловіком, бо він з іншого міста, то на х*я вчитися, якщо ти вагітна, а чоловік не поряд, скажіть мені, панове???

А подруга, вона ж панна К., втратила своїх вірних сателітів, які були поряд на відстані кроку позаду впродовж довгих студентських чотирьох років, панну І. та панну Л., вони в групі мали підпільну кличку "три ка", бо їхні прізвища йдуть одне за одним в журналі, і ходили вони нерозлучною троїцею неосвяченою, і панна К. завжди ними владно маніпулювала, а тут вони так нахабно її кинули, панна І. залетіла, вийшла заміж і вихваляється гарною дорогою обручкою, а панна Л. взагалі пішла на спеціаліста, бо на фіг їй впала ота магістратура, тільки більше платити, і взагалі живе з чоловіком, якому "далеко за 30, ближче до сорока чи десь так", якщо вірити чуткам, що павутиною сотаються по аудиторіях, передаючись повітряно-крапельним шляхом від писка до писка, і панна К., ця незаймана, напевно, кучерява, худа карга не тямила себе зі злості, захлиналась свою недоторканою жовчю і розірвала з панною Л. усі дипломатичні стосунки, бо та ж і спить з тим старим козлом, а це так ницо і підло, така безчесниця просто не варта уваги такої пихатої і до кітсок протхнулої заздрістю панни К.

Ти сидиш, думаєш про це і не можеш збагнути, як люди можуть бути такими безхребетними, це як у тім серіалі "я три години доводив їм, що я справді такий ідіот і плачу такі аліменти". А ще смішно з того, що ця страшненька панна К. навіть не змогла захистити свій "власноруч" написаний реферат, так було впродовж чотирьох років, і ти думаєш, як люди можуть бути такими тупими, ні в чому не зацікавленими, не зідентифікованими, і тобі стає бридко, що ти варишся з ними вже майже п"ять років у цьому довбаному виші, і соромно, що ти їх так сурово судиш, бо вона такою і має бути ця хвора на недо**б панна К. і ця білява панна І. з великими грудьми, вони їй зара справді личать, а ще у тебе особливе ставлення до неї, бо за нею колись бігав твій колишній, і вони може б таки сходили в кіно, якби панна І. не була така тупа і слимакоподібна, і не дзвонила панні К. питати дозволу-поради, і це не чув хлопець, якому так закортіло зводити її на халяву в кіно. А вони були б гарною парою, вона більше пасує йому, ніж ти, бо вона дєвачка, не носить кед і берц, не курить, не матюкається, не фарбує чорним очі, не дружить з придурками, не читає, вона ходить на високих підборах і з глибокими вирізами, а йому так подобалось завтикувати у ті пазухи з цицьками, вона безвільна і без власної думки, пихи, гордості та характеру, вона б його слухала, і була б гарною невісткою, і її більше б любила його мама, і може не мучилась би молодесенька уже на п"ятому курсі з величезним животом, а просто варила б його батькові їсти, їздила б з ним до мами в Італію, і його мама саме їй би дарувала сумку "прада", і вона б тішилась їй більше, ніж ти, але то пусте. Шкода, що твій колишній навіть не знає, яка вона м"яка під шерстяним платтям, маленька податлива дівчинка з гарною обручкою, яка не знає, що робить на парах, зате знає, що робитиме потім - народить маля, бавитиметься з ним і вибиратиме собі нові сумки, але такої "прада" у неї вже не буде...

Ці душевні полюції....(с)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Интересные размышления...
 • (0/0)
то напевно справді якесь натхнення було)
 • (0/0)
тебе виднее)
каждому своё
 • (0/0)
згідна) просто то мене якось так поперло сьогодні, тому воно й описано було трохи в незвичній для мене формі.
 • (0/0)
В літератори Вам...
 • (0/0)
будем пробувати)
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

ого, мала. зачиталась цим стилем.

 • (0/0)
знач, не всьо так плохо,як я думала? дякую, рідна
 • (0/0)
а що плохо,постісняюсь спитати?
оооо, вижу знакомые ростки мизантропии)))) велкам в наши нестройные ряды)
 • (0/0)
тепер знатиму як ото називається хоч)))))
 • (0/0)
вот когда дойдешь до такого же отношения к себе - тогда таки пиздец)
так и есть..большинству высшее образование до лампочки..такие, практически ко всему, безразличны..
 • (0/0)
то тоді нєфіг на державному вчитись
 • (0/0)
угу, и я такого же мнения
Рекомендував цей запис

я ж казав - не переймайся через книжку...)

 • (0/0)
я намагаюсь)))але совість гризе і я ніц не можу з тим вдіяти)
 • (0/0)
це справді дурниці... ))
Рекомендував цей запис

прекрасно! надзвичайно!! хочу ще і в такому стилі!

 • (0/0)
не чекала таких бурхливих емоцій, так що просто вражена) дякую, доцю))) буде натхнення - буду творити)
 • (0/0)
буду чекати з нетерпінням!!
до речі думки подібні і в мене виникають. але я на все дивлюсь з точки зору антропології та ніби вивчаю цих людей, ставлю над ними експерименти і так хоча би не так все страшно, гірко та сумно.
 • (0/0)
у тебе до цього всього ці люди говорять іншою мовою, і ти живеш сама в чужій, їм рідній країні... так шо їх легше четвертувати) і, сподіваюсь, у вас набагато кращі гуртожитки)
 • (0/0)
в нас не гуртожитки а рай в порівняні) на тих, хто говорить іншою мовою, я навіть не зважаю. в нас ЗАБАГАТО українців, тому є на кого дивитись і що порівнювати. зрештою, сама будеш мати шанс на це все глянути збоку, коли приїдеш)
Рекомендовал эту запись

І чого я читала це під звуки Apocalyptica? Так понесло, так пройняло, так зачепило... Люблю, коли ти пишеш

 • (0/0)
дякую) така оцінка моїй писанині мені дуже цінна і приємна
 • (0/0)
пиши ще
Рекомендовал эту запись

це класно! Я декілька днів тримаю відкритим у вкладках твій пост і все не вистачає часу дочитати останній абзац - кудись відриваюсь :). Але вже дочитала. Шикарно.

 • (0/0)
так приємно, шо таки виділила час))) дуже вдячна за таку оцінку)))
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись

ех.

 • (0/0)
от так всьо просто)
 • (0/0)

 Затишна блого-домівка

Погодка шепчет...

Рідне.

Читати Вголос!!!

 

Переклад Юрія Андруховича

Ілюстрації Владислава Єрка


Патріарх

Жінки. Ідоли. Герої. Символи.

Марлен Дітріх

"Орхідея зі сталі"

Ліна Костенко

Я вибрала Долю собі сама

 І що зі мною не станеться -

У мене жодних претензій нема

До Долі - моєї обраниці.


Молитись на голос...

Sharon den Adel (Within Temptation)

Tarja Turunen (exNightwish)


Мій Ідеальний Чоловік

Еріх Марія Ремарк

 

Романи:

- Мансарда снов (нем. Die Traumbude) (1920)
- Станция на горизонте (нем. Station am Horizont) (1928)
- На западном фронте без перемен (нем. Im Westen nichts Neues) (1929)
- Возвращение (нем. Der Weg zurück) (1931)
- Три товарища (нем. Drei Kameraden) (1936)
- Возлюби ближнего своего (нем. Liebe Deinen Nächsten) (1941)
- Триумфальная арка (нем. Arc de Triomphe) (1945)
- Искра жизни (нем. Der Funke Leben) (1952)
- Время жить и время умирать (нем. Zeit zu leben und Zeit zu sterben) (1954)
- Чёрный обелиск (нем. Der schwarze Obelisk) (1956)
- Жизнь взаймы (нем. Geborgtes Leben) (1961)
- Ночь в Лиссабоне (нем. Die Nacht von Lissabon) (1962)
- Тени в раю (нем. Schatten im Paradies) (опубликовано посмертно в 1971)
- Гэм (нем. Gam) (опубликовано посмертно в 1998)
- Земля обетованная (нем. Das gelobte Land) (опубликовано посмертно в 1998)


Music

Last FM


Лічильник

31012010_1_03_14_0_0_0_Hc2e0ebfffe-f1fc20ed-e020d5c1-__.gif


GBC


Метки

Интересы
втрачене покоління і його звички, Друга Світова, Книги, Література, мрії і спогади. Колись ще гралась у письменницю і поетесу. Зараз перестала. Шукаю натхнення і сили., музика, подорожі, Ремарк, рок, самотність, сильні жінки цього світу, Третій Рейх, філософія, фотографія і фотомайстерність, цитати

Антиинтересы
люди, які взагалі нічим не цікавляться.

Збір думок, шкода, що чужих.

Из всего, что вечно, самый краткий срок у любви

Одиноким бываешь только тогда, когда у тебя есть на это время. 

Мужчины до того тщеславные, что жаждут, чтобы даже в интернете с ними знакомились только красивые женщины.  

Женщина может любить одновременно двух мужчин, пока один из них не узнает об этом.

Если бы выборы могли хоть что то изменить, политики уже давно обьявили бы их вне закона.  

(Я.Л. Вишневский)

 

 Заглядають

free counters


Перелік Днів
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua